Paragon i Faktura VAT

Przekształcenie paragonu w dokument faktura sprzedaży.

Od dnia 1 stycznia 2020 roku aby przekształcić paragon fiskalny w FV należy przed zafiskalizowaniem dokumentu (Paragon) podać nr NIP Nabywcy.

W przypadku wątpliwości co do późniejszego przekształcenia paragonu zalecamy przesłać nr NIP nabywcy w uwagach do zamówienia.

Jednocześnie paragon o wartości do 100 Euro (450 zł) z NIP jest traktowany jako zwykła faktura.

Przy zakupach powyżej 100 Euro (450 zł) należy pamiętać o podaniu NIP w celu umożliwienia przekształcenia paragonu w Fakturę sprzedaży.

 

Nie mogę znaleźć faktury.

Dokument zakupu przesyłamy w formie elektronicznej na adres e-mail podany w zamówieniu. W przypadku wyboru tradycyjnej formy dokumentu, prosimy sprawdzić zawartość paczki. Brak faktury/paragonu w paczce prosimy zgłosić na adres sklep@might.pl. Dokument zostanie niezwłocznie dosłany/udostępniony.

 

Duplikat dokumentu zakupu

W celu otrzymania duplikatu faktury prosimy o kontakt na adres e-mail sklep@might.pl oraz przesłanie nr NIP nabywcy lub danych zamawiającego.

Nie wymagamy przesłania kopii dokumentu sprzedaży w przypadku ewentualnego zgłoszenia reklamacji.  Więcej informacji o procedurze reklamacyjnej.

 

Korekta drobnych błędów w danych na fakturze.

Jeśli w danych nabywcy nastąpiła pomyłka, to zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów należy przesłać do sprzedawcy notę korygującą. W naszym przypadku notę należy skierować na adres Might Sp. z o.o.; Bielska 136; 43-400 Cieszyn z dopiskiem  NOTA KORYGUJĄCA

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl